דבר ראש המועצה לזכר הנערים

דבר ראש המועצה לזכר הנערים (הגדל)

תושבים יקרים,

 

כולנו המומים וכואבים עקב הבשורה המרה עם היוודע הירצחם של הנערים אייל, נפתלי וגלעד הי"ד לאחר ימים ארוכים של תפילה, תקוות וציפייה.

 

בשבועיים וחצי האחרונים התגייסתם כולכם על מנת ולסייע בתחומים השונים: פתחתם את ליבכם ודלתותיכם בפני אלפי החיילים שעשו לילות כימים על מנת ולחזור עם בשורות על שוב הבנים בריאים ושלמים, תמכתם וחזקתם את המשפחות במסירות אין קץ. כולנו דואבים עד מאוד את אובדן הנערים אך העשייה, התפילות ורוח האחדות שבאו לידי ביטוי במלוא עוצמתם ינצרו בליבנו ויילוו אותנו לעד.

 

אנחנו עם חזק. אותם רוצחים נתעבים מבקשים לערער אותנו ולפגוע במרקם חיינו וביטחוננו, אך לעולם לא ניתן יהיה לשבור את רוחנו - עם ישראל חי בועט וקיים 'וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ'. אנו כאן מכוח זכות אבות שאינה ניתנת לערעור ושום מעשה נפשע של חיות אדם לא ירתיע אותנו מלהחזיק בערש אבותינו. זוהי השעה להתאחד סביב משפחות יפרח, פרנקל ושער אשר כולנו משתתפים באבלן וכואבים עד מאוד את סבלן. נמשיך לחזק האחד את השני, ולהפגין עוצמות נפש שמשקפות את הלך הרוח המיוחד שלכם התושבים ואותו אתם מביאים לידי ביטוי מדי יום במלוא העוצמה באופן מעורר השראה והערצה.

 

העוצמות שאתם מפגינים לאורך כל התקופה הלא פשוטה, כאשר כל אחד ואחת מכם תורם בעין טובה וברוחב לב מזמנו וממרצו, העזרה ההדדית, האחדות, התפילות עם החיילים; כל אלה מוכיחים את היותנו חלק נבחר ומיוחד מאותו עם סגולה.

 

על כל אלה אני מבקש להוקיר לכם תודה גדולה, וכולי תפילה שנזכה לביאת גואל צדק במהרה בימינו אמן.

 

ראש המועצה,

מלאכי לווינגר

 עבור לתוכן העמוד