רוח ההתנדבות של תושבי הקריה פועמת בחוזקה

בעקבות הקפצת אלפי חיילים בסדיר ובמילואים לאזור קרית ארבע חברון, כבר מערב שבת החלו תושבי הקריה ביוזמות מדהימות...
רוח ההתנדבות של תושבי הקריה פועמת בחוזקה (הגדל)

 

 אלפי החיילים שעוסקים בחיפושים אחר שלושת החטופים, מקבלים מתחילת השבוע אוכל, שתיה וצ'ופרים שונים. על כל זאת מנצחים מתנדבים במספר התארגנויות מקומיות, שבנו מערך איסוף, הכנה וחלוקת מזון וממתקים ומכבסה מקומית התנדבה לכבס לחיילים. התושבים ובני נוער שהתגייסו למהלך מגיעים בכל מספר שעות אל עמדות צה"ל ולמקומות בהם ילונו החיילים עם מגשי אוכל ושתיה. במקביל, 'הפינה החמה לחייל ע"ש חזי מועלם'- הסמוכה לתחנת הדלק בכניסה לקריית ארבע חברון, הודיעה כי הפעילות תורחב לשעות נוספות.

מזנון הבריכה פתח את שעריו לחיילים ומחלק חינם קרטיבים וממתקים. עופר אוחנה, מנהל המזנון מסר כי מתחילת השבוע חולקו כ-1800 ארטיקים, 900 בקבוקי שתיה ופחיות, כ- 440 ק"ג עוגיות, 100 ק"ג פופקורן, 1600 כוסות ברד ועוד. בנוסף, בבית השלום בחברון נפתח מוקד "פינוק" עבור החיילים המשרתים באזור ועבור החיילים שהצטרפו לסריקות אחר החטופים. למקום מגיעים בני נוער רבים האורזים לחיילים מנות חמות ו'צ'ופרים', ורכבי מתנדבים מפזרים אותם בכל רחבי קרית-ארבע חברון, הר חברון ובבסיסי ובמחסומי צה"ל השונים בכל שעות היממה.

שלמה לוינגר, הנמנה עם דיירי בית השלום: "אנו דיירי בית השלום יחד עם כלל תושבי קריית ארבע חברון, שמחים על האפשרות שניתנה לנו לסייע לכוחות ומתפללים יחד עם כל עם ישראל לשחרורם של החטופים במהרה".עבור לתוכן העמוד