ביקור סגן שר החינוך אבי וורצמן

במהלך הסיור ביקר וורצמן יחד עם ראש המועצה מלאכי לוינגר בגני הילדים ביישוב. בהזדמנות זו וורצמן גם השתתף בחנוכת גן ילדים חדש בקריה ואף קבע מזוזה וחנך את גן הילדים החדש
ביקור סגן שר החינוך אבי וורצמן (הגדל)

השבוע נערך בקרית ארבע חברון סיור של ממלא מקום שר החינוך אבי וורצמן, במספר מוסדות חינוך בקריית ארבע חברון. במהלך הסיור ביקר וורצמן יחד עם ראש המועצה מלאכי לוינגר בגני הילדים ביישוב. בהזדמנות זו וורצמן גם השתתף בחנוכת גן ילדים חדש בקריה ואף קבע מזוזה וחנך את גן הילדים ואמר: "הגעתי למשרד החינוך כדי להמשיך ולדאוג לילדי ישראל".

 

בהתייחסותו לסערות הפוליטיות אמר וורצמן כי "תקופת הבחירות הנוכחית מעידה יותר מתמיד עד כמה יש צורך לשמור על בית יהודי חזק ויציב שיפעל מול כל השמאל. לצערנו אנו נוכחים לדעת איך בכל יום קמות ועולות מפלגות אווירה שונות ומשונות שבאות עם הבטחות גדולות, אך בפועל אינן עושות מאומה. למי שתהה התשובה לשמאל נמצאת רק כאן, בהמשך הבנייה, בהמשך ההתיישבות ובהמשך ההיאחזות שלנו בקרית ארבע, בגוש עציון ובכל רחבי הארץ".

 

מלאכי לוינגר, ראש מועצת קרית ארבע חברון, ציין כי "ביקורו של וורצמן מחזק את מפעל ההתיישבות בכלל ואת קרית ארבע חברון בפרט. שמחנו לארח אותו ולזכות בקביעת מזוזה במוסד החינוך החדש שנבנה לאחרונה. אני תקווה שהממשלה הבאה אכן תשים את ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון במקום מכובד בסדר העדיפויות שכן זה מה שמייחד אותנו כמדינה יהודית".

 עבור לתוכן העמוד